מיתוג עסקי - עיצוב לוגו

לוגו הוא אחד הדברים המורכבים ביותר לעיצוב. לצופה מהצד זה יכול להראות כמו הדבר הכי קל שבעולם - "סתם כתיבה בפונט מסויים", "בחירה של ציור וזהו". אבל אם עוצרים לרגע לחשוב על המשמעות של הלוגו מבינים את החשיבות העצומה של העיצוב שלו. לוגו מרכז בתוכו את המהות של איש המקצוע, המקום או החברה. הלוגו צריך להעביר לכל מי שמסתכל עליו את התחושה הנכונה לגבי אותו יחיד / גוף שהוא מסמל. 

 

לוגו מעוצב שייחרט בזכרון

אז כן, בחירה של פונט, צבעים ולפעמים איור מתאים, יכולים לעשות את כל ההבדל בין לוגו עוצמתי ומדויק לבין עוד לוגו שבלוני. בין לוגו שיחרט בזכרונו של כל מי שצופה בו, לבין לוגו שיעלם בתוך המולת המיתוגים.

 

אם אתם בתחילת דרככם המקצועית וצריכים לוגו, או שאולי אתם כבר בעלי לוגו אבל מרגישים שהוא לא מספיק מתאים לכם, אני מזמינה אתכם לתהליך משותף אשר בסיומו יהיה לכם את המיתוג העסקי המושלם ביותר - בשבילכם. כי אני מאמינה שתהליך עיצוב לוגו הוא תהליך בו הולכים ביחד, יד ביד, אתם שיודעים מה נכון ואמיתי בשבילכם ובשביל העסק שלכם, ואני, עם הידע והנסיון של מה נכון ועובד במיתוג. ביחד, נבנה את הלוגו המושלם שלכם.

 

 

 

עיצוב לוגו לעסק - צלמת
עיצוב לוגו לעסק - אדריכלית
עיצוב לוגו לעסק - עורכות דין
עיצוב לוגו לעסק - צלמת
עיצוב לוגו לעסק - מעצבת פנים
עיצוב לוגו לעסק - מרכז הוראה
עיצוב לוגו לעסק - קורס רוקחים
עיצוב לוגו לעסק - הום סטיילינג
עיצוב לוגו לעסק - מטפלת אלבאום
עיצוב לוגו לעסק - מדריכת הורים
עיצוב לוגו לעסק - בוטיק בגדים
עיצוב לוגו לעסק - זרי פרחים
עיצוב לוגו לעסק - מאמנת כושר
עיצוב לוגו לעסק - מאמן אישי
עיצוב לוגו לעסק - קלינאית תקשורת
עיצוב לוגו לעסק - מאמנת לכושר
עיצוב לוגו לעסק - עוגות מעוצבות
עיצוב לוגו לעסק - סטייליסטית
עיצוב לוגו לעסק - ליווי הורים

לכל עסק, יהיה זה עצמאי של אדם אחד, או חברה עם אלפי עובדים, יש לוגו שמסמל אותו. אם תעצרו לרגע ותסתכלו מסביבכם, גם אם אתם בעבודה, וגם אם בבית, תוכלו להבחין בלוגואים בשלטים ברחוב, בטלויזיה, בעיתונים, באינטרנט, במוצרים שסביבכם, אפילו בספריה הביתית שלכם. כשחושבים על זה, קשה מאוד למצוא תוצר כלשהו שאין עליו לוגו של החברה שמקושרת אליו.

לוגו יכול להיות כתוב (שם, סלוגן), אלמנט ויזואלי או שילוב של שניהם. יש שיעדיפו עיצוב אחד ויש שיעדיפו עיצוב בסגנון השני, אבל דבר אחד בטוח ומוסכם - לוגו צריך להיות שיקוף של העסק אותו הוא מייצג, ומשהו שאנשים יזהו ויזכרו.

הלוגו הוא למעשה אחד הדברים הראשונים, אם לא הראשון, שהלקוח שלכם נתקל בו, הרבה לפני שהוא ניגש לקרוא את מה שאתם מפרטים על העסק, לפני שהוא פותח את גלריית התמונות שלכם או קורא את הביקורות שקיבלתם. כבר בשלב ראשוני וקריטי זה, הלוגו מעביר ללקוח תחושה מסויימת לגבי העסק שלכם - מהו העסק, מה הסגנון שלו, מה מסמל אותו, אילו אנרגיות הוא מעביר - על הלוגו שלכם לשקף את כל הדברים הנ"ל. מאחר ואתם מכירים הכי טוב את העסק שלכם ויודעים מה עומד מאחוריו, תהליך של עיצוב לוגו לעסק שלכם צריך להיות משותף - לי, כמעצבת גרפית בעלת ידע ונסיון במיתוג עסקי, ולכם, כבעלי העסק שיודעים הכי טוב את המהות שלו.

לכן, בתחילתו של כל תהליך מיתוג עסקי, חשוב לי דבר ראשון לשמוע מה אתם, בעלי העסק, רואים כנגד עיניכם כאשר אתם חושבים על הלוגו שלכם. לשמוע על העסק שלכם, לקבל מכם דוגמאות לעיצובים שאתם מתחברים אליהם ואפילו לשמוע מה בשום פנים ואופן אתם לא מוכנים שיהיה בו. זוהי למעשה נקודת הפתיחה שממנה אני יוצאת לעיצוב הראשוני. בשלב זה אני מגישה לכם סקיצות ראשונות, שמשלבות בין המידע שקיבלתי מכם על הדברים שמסמלים את העסק שלכם, למה שאני מביאה לשולחן - היכולת להעביר את כל הפרטים האלה לאפיון ויזואלי שישקף אותם באופן הנאמן והנכון ביותר.

בשלב הבא אתם בוחרים מתוך הסקיצות את זו שהכי התחברתם אליה ואנחנו מתחילים בתהליך של "שיוף" ו"כיוונון" - משחקים עם הצבעים, עם הפונטים, המיקומים, עד שהלוגו הוא בדיוק מה שחלמתם עליו.

וזאת היא כמובן רק ההתחלה. כי לוגו הוא רק נקודת הפתיחה של מיתוג עסקי שלם, ששומר על שפה גרפית רציפה. ביחד נמשיך וניצור כרטיס ביקור, מיתוג פייסבוק, אתר אינטרנט, וכל פרט אחר שדרוש לכם. כי בשביל זה אני כאן - ליצור עבורכם, וביחד אתכם, את עטיפת המיתוג השלם והמושלם לעסק שלכם.
 

  • אסנת קדמי - עיצוב אלבומים דיגיטליים
  • אסנת קדמי - בניית אתרי תדמית בוויקב

עיצוב ובניית אתר: אסנת קדמי - Kinspirit Designs
053-7163897  |  kinspirit.designs@gmail.com 

 

כל הזכויות של תוכן אתר זה שמורות לאסנת קדמי (C)