פרויקטים נוספים

ישנם עיצובים שהם אבני היסוד של העסק שלכם - לוגו, כרטיס ביקור, מיתוג פייסבוק, אתר אינטרנט. אבל ישנם גם הרבה מאוד עיצובים "קטנים" מסביב שמהווים את החלק השוטף, והמשמעותי ביותר, בפרסום ושיווק של העסק. גם בשביל אותם עיצובים אני פה, להמשיך את הקו העיצובי שלכם ולהעניק לעסק שלכם את הטוב ביותר.

אחד הפרויקטים הכי כיפיים שהיו לי - מיתוג פסטיבל אייקון 2017. למי שלא מכיר, פסטיבל אייקון הינו האירוע השנתי הכי גדול של קהילות המד"ב, פנטזיה ומשחקי תפקידים בישראל. בכל שנה אני שם כחלק מקהל "הגיקים" שבא להינות מהאירועים השונים ובשנת 2017 גם זכיתי בכיף הגדול של עיצוב התמה המרכזית של הפסטיבל (עיצוב דמויות ופלטת צבעים) ועיצוב מוצרים שונים לפסטיבל.

עבודה שמאוד ריגשה אותי - יריעות לגן ילדים. בין היריעות היתה גם יריעה ארוכה שהציגה את ספרי הילדים הקלאסיים, אלו שכל ילד ישראלי יודע בעל-פה ולהורים כבר נמאס לספר. בגלל בעייתיות של זכויות יוצרים הייתי צריכה "לקמבן" מחדש את הדמויות שהילדים מכירים ואוהבים. זאת היתה עבודת נמלים מפרכת של ליקוט אלמנטים והתאמתם לנדרש. אחרי שעות של עבודה רגע האמת הגיע כשהילדים זיהו נכון את הדמויות... האושר שלהם היה שווה את הכל!