הבלוג העיצובי של אסנת קדמי

אז כרטיס ביקור - כן או לא?

November 16, 2018

 

הרבה טוענים שזמנו של כרטיס הביקור עבר. שבעולם הדיגיטלי של היום אין בו כבר צורך. אני מסכימה עם זה חלקית - כמו בכל הקשור לשיווק בעולם העסקי, הנחיצות של אמצעי/אפיק שיווקי זה או אחר אינדיבידואלי לכל עסק.

 

ישנם עסקים שאכן כרטיס ביקור יהיה להם פחות רלוונטי. אלו בדרך כלל עסקים שמפרסמים בעיקר בעולם האינטרנט ולא מסתמכים על פגישות פרונטליות להגעה לקהל הלקוחות שלהם. אני יכולה להעיד על עצמי שכרטיסי הביקור שהדפסתי לפני חמש שנים עדיין שוכבים להם יפה בקופסאות שלהם במגירות שולחן העבודה ואולי חילקתי עשר מתוך החמש מאות שהדפסתי.

 

אבל יש גם את העסקים האחרים, העסקים שפוגשים את קהל הלקוחות שלהם פנים מול פנים על בסיס קבוע, שזאת מהות העבודה שלהם. כמו יוצרים שמוכרים את האומנות שלהם בדוכנים, יועצים אשר באים לפגישות עסקיות פרונטליות עם לקוחות פוטנציאליים או פשוט בעלי עסקים שמפגשי נטוורקינג הם חלק בלתי נפרד מתהליכי השיווק שלהם. בוודאי תסכימו איתי שעסקים שכאלה חיוני ביותר שיהיה להם כרטיס ביקור להציג ולתת למתעניינים ו/או ללקוחות שלהם.

 

ובכלל, מהנסיון שלי, תמיד חשוב שיהיה לכם לפחות כרטיס אחד בארנק לשליפה, כי אתם אף פעם לא יודעים איפה תפגשו את הלקוח הפוטנציאלי הבא שלכם ואולי זאת תהיה סיטואציה שדרך העברת הפרטים המהירה ביותר תהיה נתינה של הכרטיס עם הפרטים (כמו למשל בתחנת אוטובוס בדיוק כשהאוטובוס של אותה לקוחה פוטנציאלית מגיע והיא ממהרת לרוץ אליו ואין לה זמן להתחיל לרשום את הפרטים שלך).

מוזמנים להתרשם מכרטיסי ביקור שעיצבתי ללקוחותיי.

רוצים לקרוא עוד על חשיבות כרטיס הביקור? גם ספציפית על זה היה פוסט בבלוג שלי!

Please reload