top of page

עיצוב אלבומים דיגיטליים

אני מאמינה שכל תמונה באה לספר סיפור מסוים, ולכן אי אפשר סתם "לזרוק תמונה" לטמפלט מוכן מראש. צריך לתת לתמונות לספר את הסיפור האישי שלהן, בזרימה הנכונה להן. בעיני עיצוב אלבום דיגיטלי זה סוג של אומנות - מסננים בקפידה אילו תמונות לכלול באלבום ועל אילו לוותר. משדכים ביחד תמונות ש"מדברות" אחת עם השניה, הן ברמת הצילום והן ברמה העיצובית, על מנת למקם אותן ביחד. בוחרים היכן וכיצד למקם את התמונות בעמוד. מוצאים אלמנטים עיצוביים מתאימים ספיצפית לאותו אלבום ומשלבים אותם בדיוק במקומות הנכונים, לפעמים תוך כדי התאמה מחדש לשפה של אותו עמוד.

​כל אלבום שאני מעצבת מקבל את היחס הפרטי המיוחד שלו. כל אלבום עובר אצלי תהליך בו מושקעת מחשבה בכל מיקום של תמונה והתאמתה, והעיצוב שסביבה, לסיפור הרחב שהאלבום בא לספר. כל העיצובים שלי הם בסגנון מאוד נקי, בלי אפקטים ועם נגיעות עדינות של אלמנטים איוריים במידה ויש ביקוש לכך מצד הלקוחות.

 

עיצוב אלבום דיגיטלי זה הרבה עבודה. אבל הסיפוק לראות את התוצר המוגמר שווה כל שנייה - לעצב את האלבום הדיגיטלי שלכם זאת זכות גדולה בשבילי. אתם חולקים איתי את הרגעים הכי חשובים ומאושרים בחייכם ואני מעצבת לכם אלבום שמנציח את אותם רגעים בדרך הויזואלית המושלמת ביותר.

חשוב לי לציין שאני שומרת על פרטיות לקוחותיי, ולכן בדוגמאות שאתם רואים באתר השתמשתי בתמונות ממאגרי תמונות. העיצוב הינו 100% שלי. מוזמנים ליצור קשר ואשלח לכם דוגמאות לאלבומים מלאים אשר עיצבתי ללקוחותיי.

עיצוב אלבום חתונה

אני מאמינה שלכל אחד ואחת מגיע אלבום החתונה המושלם בשבילם, ולכן אני מציעה לא פחות מ-6 סגנונות עיצוב שונים. כך שתוכלו לבחור את הסגנון שמתאים לכם ביותר.

הסגנון הנקי הוא מאוד סימטרי, פסיפס של תמונות עם מסגרות לבנות אשר מעניקות תחושה של "מרווח נשימה" לאלבום. הסגנון הסימטרי עד הקצה הוא התפתחות של הסגנון הנקי, עם אותו עיצוב פסיפס, אבל אצלו התמונות מגיעות עד קצה האלבום וממלאות אותו בצבעוניות שלהן. בסגנון המלא התמונות מסודרות בעיצוב קלאסי של תמונה גדולה ברקע ועוד תמונות קטנות יותר עליה. התמונות ממלאות את כל הדף ונותנות תחושה של צבעוניות ו"חיים" לאלבום. הסגנון האמריקאי מזכיר את הסגנון הנקי אבל פחות סימטרי, התמונות בו מאורגנות עם רווחים לבנים בגדלים שונים אשר יוצרים עניין וגיוון רב יותר. הסגנון המעורב כשמו כן הוא, בנוי משילוב דפים מהסגנונות מלא ואמריקאי, בתוספת של מסגרות שחורות. סגנון הפרחים הוא סגנון שמציע תוספת של אלמנטים איוריים למעוניינים בכך. יש בו גם 4 סגנונות איורי פרחים שניתן לבחור מהם.

סגנון עיצוב "נקי"

סגנון עיצוב "סימטרי עד הקצה"

סגנון עיצוב "מלא"

סגנון עיצוב "אמריקאי"

סגנון עיצוב "מעורב"

סגנון עיצוב "פרחים"

לקוחות כותבים...

חנה & אביחן

הכל היה מעולה מהתחלה ועד הסוף. עיצוב מעולה !!

אהבתי: את העיצוב האלגנטי.

מור & ליעד

אל אסנת הגענו דרך הצלם שלנו, מכאן הדרך היתה מאוד פשוטה, אסנת שלחה לנו במייל את אפשרויות העיצוב והכריכות והסבירה כמה כל דבר עולה. אסנת עיצבה בצורה מעולה את האלבום שלנו, ממש ראו שהיא שמה לב לפרטים הקטנים, שמה תמונות שקשורות אחת לשנייה יחד, וממש היה נראה שהאלבום מספר את סיפור החתונה שלנו.. היו לנו מעט מאוד הערות שאותן היא תיקנה בשמחה והיתה מאוד קשובה לדברים שאותם אנו רוצים. בשורה התחתונה האלבומים הגיעו אלינו והם סופר איכותיים, העיצוב מהמם ויצא בדיוק כמו שרצינו. קיבלנו שלושה אלבומים קטנים ועוד אלבום אחד גדול- חשוב לי לציין שגם האלבומים הקטנים מאוד מרשימים וההורים היו מאוד מרוצים:)

מומלצת!!! תודה אסנת!

הילה & הדר

שמחנו מאוד מהעיצוב (:

ממש ניתן לחוות את הרגע דרך התמונות!

חן & קותי

מדהימה! מקצועית! סבלנית! ממליצה בחום!! תמורה מושלמת למחיר.

מעיין & חגי

נהננו מאד לעבוד איתה. היא קשובה ונעימה לכל בקשה וכמובן כישרונית. אנחנו מרוצים מאד מהתוצאה.

רוית & ניר

אסנת עיצבה עבורנו את אלבום החתונה, שיצא מדהים!! היא הייתה מקסימה לכל אורך הדרך, עם כל כך הרבה סבלנות, איכפתיות והשקעה מכל הלב. כל פרט היה לה חשוב, וגם כשביקשנו המון (!) בקשות, הכל נענה בסובלנות ובאהבה. היה לה חשוב לעמוד בלוחות הזמנים, ויחד עם זאת שיצא מושלם! ראינו הרבה מאוד אלבומים שונים, אבל בעיצוב של אסנת היה משהו מאוד מיוחד, משהו ממש אישי וייחודי! תודה רבה על השירות המעולה, וכל הנכונות! ממליצה ממש בחום.
אהבתי:  השירות, האיכות, האיכפתיות, הייחודית, הקשבה לבקשות שלנו והעבודה הנעימה ביחד.

ליאורה & אלי

תהליך עיצוב האלבום היה מדהים! ראשית אסנת הצליחה להבין את הסגנון המבוקש, את האנשים החשובים והפרופורציות המתאימות. גם כאשר ביקשנו לשנות, הייתה היענות מהירה ונעימה! ממליצה בחום!!!

עמית & מיכאל

אנחנו ממליצים בחום ובאהבה על הגרפיקאית אסנת קדמי!! אסנת עיצבה לנו אלבומים יפים ומוקפדים ומדוקדקים ביותר! ניכרת נשמה בכל עיצוב! אסנת הבינה את הראש שלנו וממש סיפרה באלבומים את סיפור החתונה שלנו ולא רק זרקה תמונות באופן אקראי. ביקשנו מאסנת 4 גרפיקות שונות והיא הבינה מיד עבור מי האלבום, ועל אלו תמונות לתת דגש גם בלי שנאלצנו להסביר. היא ממש עיצבה עם הלב והנשמה! כשהבטנו לראשונה בעיצובים שלה התרגשנו והרגשנו כאילו אנחנו חווים את כל החתונה מחדש. ממליצה בחום ובאהבה על אסנת, שניכר כי מעבר לעבודה המקצועית והמדוקדת קיימת גם הרבה אהבה, נשמה ואכפתיות.

היא לי & קובי

אסנת מדהימה, הגענו אליה ישירות בלי ולא דרך צלם והיא עיצבה את האלבום כולל הדפסות במחיר שהוא נמוך בשליש ממה שהציעו כול הצלמים האחרים.

מומלץ בחום !!!

תפארה & ידידיה

אסנת מדהימה! האלבום שעיצבה לנו יצא מהמם, כולם התלהבו! העבודה יעילה ממש, כלום זמן מאז שבחרנו תמונות ועד שהאלבום היה אצלנו, כולל סבב הערות ותיקונים - שביצעה בול כמו שביקשנו. תודה!!!
אהבתי: זמינות גבוהה ומענה אפקטיבי. מקצועיות.

צרו קשר לדוגמאות אלבומים מלאים
ולקבלת הצעת מחיר

ההודעה נשלחה בהצלחה

bottom of page