הבלוג העיצובי של אסנת קדמי

הרבה טוענים שזמנו של כרטיס הביקור עבר. שבעולם הדיגיטלי של היום אין בו כבר צורך. אני מסכימה עם זה חלקית - כמו בכל הקשור לשיווק בעולם העסקי, הנחיצות של אמצעי/אפיק שיווקי זה או אחר אינדיבידואלי לכל עסק.

ישנם עסקים שאכן כרטיס ביקור יהיה להם פחות רלוונטי. אלו בדרך כלל עסקים שמפרסמים בעיקר בעולם האינטרנט ולא מסתמכים על פגישות פרונטליות להגעה לקהל הלקוחות שלהם. אני יכולה להעיד על עצמי שכרטיסי הביקור שהדפסתי...

כאשר בוחרים תמונות לאלבום חתונה דיגיטלי מעוצב, ישנם פרמטרים רבים שיש לקחת בחשבון. להלן עשרה טיפים לבחירת התמונות המושלמות לאלבום החתונה הדיגיטלי שלכם.

לוגו העסק הינו הדבר הראשון שהלקוח שלכם נתקל בו. כבר בשלב מפגש ראשוני זה על הלוגו שלכם להעביר ללקוח את התחושות הנכונות לגבי העסק שלכם. לכן, בתהליך משותף, שלי כמעצבת גרפית בעלת הידע והנסיון בעיצוב לוגו לעסק, ושלכם בעלי העסק, נוכל לעצב ולבנות את הלוגו המושלם לעסק שלכם.

אחת השאלות הבסיסיות שיועצי שיווק תמיד שואלים היא - מה מייחד אותך מאחרים? ובכן, יש שיענו שהסגנון העיצובי שלהם מיוחד, יש שיענו שהידע האקדמאי שלהם מעניק להם יתרון ויש שיאמרו ששנות הנסיון שלהם מבדלות אותם מאחרים. התשובה שלי היא תמיד אחת - ההקשבה שלי ללקוח. זה עלול אולי להשמע לכם קלישאתי, אבל זוהי פשוט האמת.

כאשר אנחנו פונים לאיש מקצוע (יהיה זה מעצב, מורה, מטפל או אפילו רופא), אנחנו בעצם אומרים לו - אנחנו...

קלישיאתי עד כמה שזה נשמע - אנחנו אכן חיים בעידן דיגיטלי. הדבר בולט מאוד בעולם העסקי, בו אנו נסמכים יותר ויותר על פרסום במדיה המקוונת, ופחות על פרסום פיזי ומוחשי (כגון חלוקת פליירים, חוברות קופונים וכדומה). הפנייה ללקוחות שלנו נעשית היום באמצעות אתרי האינטרנט שלנו, בעמודים העסקיים בפייסבוק, דרך מודעות ממומנות ברשת החברתית, פרסום בגוגל או רשימות תפוצה במייל.

אבל ישנם דברים אשר אין תחליף למוחשיות שלהם, ו...

בשעה טובה, אחרי תקופה ארוכה של חלומות, תכנונים, בדיקות וארגונים, אתם מוכנים לפתוח את העסק שלכם. חסר לכם רק לוגו כדי להתחיל להריץ את העניינים. אתם פונים למעצב/ת גרפי/ת ומבקשים הצעת מחיר ללוגו, ופתאום מתחילים לדבר אתכם על שפה גרפית ונוקבים בסכומים הרבה יותר גבוהים ממה שתכננתם להוציא. אתם מוצאים את עצמכם שואלים "אבל רגע? מה? למה? רק רציתי עיצוב לוגו, מה הקשר עכשיו לשפה, צבעים, פונטים?"

ברוכים הבאים לעולם...

הצבעים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. הם מקיפים אותנו מכל עבר ומהווים חלק בלתי נפרד מההחלטות היומיות שלנו, קטנות וגדולות כאחד - עם איזה צבע בגדים נצא היום מהבית, איזה צבע רהיט נרכוש לחדר הילדים, איזה צבע מצעים נשים במיטה, איזה צבע לק נשים היום ועוד, אינסוף החלטות אשר מושפעות ע"י הצבעים. לצבעים יש גם קיבעונות ואמונות שהנחילה לנו החברה - ורוד זה בנות וכחול זה בנים, חתול שחור מביא מזל רע, ללבוש אדום זה למשוך...

Please reload